Фотомиколайчик під подушку. Чудовий спосіб привітати своїх рідних зі святами!

Друзі, попереду День Святого Миколая та Новорічні свята.

У такі моменти кожен, навіть дорослий, чекає на приємний сюрприз).

Пропоную подарувати сучасний подарунок сповнений теплих емоцій у цікавий спосіб.

Замовити онлайн сертифікат ФотоМиколайчик, який можна буде подарувати зараз, а використати протягом пів року у зручний для вас час.

 

Як фотограф хочу щоб якісна, щира, емоційна і красива фотосесія була доступна кожому. Саме тому в цей передноворічний період пропоную святкову  ціну яка діятиме лише до 31.12.2020.

Будь-який іменний онлайн сертифікат #Фотомиколайчик коштує лише 900 грн. А використати його можна буде протягом тривалого часу - 6 місяців. 

 

Замовити сертифікат на фотосесію або виготовлення фотокниги з ваших фото можна заповнивши форму:

Замовити Фотомиколайчик 

Після заповнення форми та оплати сертифікату ми надішлємо його вам на E-mail. 

Сертифікат на фотосесію передбачає фотозйомку тривалістю 1 годину. Обробку, кольорокорекцію всіх кращих знімків (до 60 фото) у моєму стилі. Та передачу опрацьованих файлів в форматі JPEG вам через файлообмінник. У вартість не входить оренда студії та мій трансфер в інші міста. 

 

Сертифікат на фотокнигу передбачає верстку (створення дизайну) та виготовлення фотокниги 15х21 см з високоякісним поліграфічним друком.

 

Книга на 40 сторінок з журнальною палітуркою та твердою обкладинкою. Для виготовлення цієї книги ви надсилаєте нам 80-100 якісних фото через файлообмінник. Підійдуть з сучасних телефонів в тому числі. Така книга стане красивим оздобленням ваших родинних фото, відпустки, портфоліо, дня народження або класним подарунком друзям.

 

Перед відправкою в друк книги ми задверджуємо макет з вами та обираємо обкладинку та підпис до книги.

 

Family-pack це 4 сертифікати за ціною 3х. Одним словом - пропозиція для тих хто любить фотографуватися або давно планував оформити свої фотографії у окремі альбоми. Тобто оплативши Family-pack ви маєте змогу запланувати 4 фотосесії або зробити 4 книги. Комбінуйте, як вам зручно. Сертифікат Family pack  діятиме до кінця вересня. 

Подаруйте своїм близьким чудові моменти за супервигідною ціною!